Osoby dla których Klub istnieje. Osoby, bez których Klub istnieć nie może. Esencja i trzon Szybkiego Szpila. Nasi ludzie.

 

 AKTUALNA LISTA KLUBOWICZÓW:

Aktualna lista członków Klubu Gier Wszelakich Szybki Szpil

 

  1. Marek ,,Solo” Kiełbasa (WFB ,VETO) – koordynator T9A
    2. Adam ,,Mayitbe" Uhl (X-WING) - koordynator AoS
    3. Bartłomiej ,,Eltharion” Dudek (WFB,HOBBIT,GoT)
    4. Darek ,,Darek M.” Mastrowski (WFB)
    5. Robert ,,Bercik” Martyniuk (WFB)
    6. Miłosz ,,Złołosz” Koenig (RPG,X-WING)
    7. Kamil ,,Cinek" Ceran (X-WING)
    8. Robert,, Heretic” Brzezina (X-WING) – koordynator T9A
    9. Aleksander Preiss (GoT) - koordynator GoT
    10. Paweł ,, Pavcio" Cwalina (MALIFAUX)
    11. Tytus ,, Loki" Rduch (MTG)
    12. Krzysztof ,,Haggis” Kokkot (WFB, X-WING)
    13. Jakub ,,Jankiel" Jankowski (GoT)
    14. Dariusz ,,Jatagan” Janeczko (OIM)
    15. Witold ,,Wnuczek” Michalski (MALIFAUX,INFINITY)
    16. Łukasz ,,Dziadek" Dziadek (WM&H,MALIFAUX,INFINITY)
    17. Wojciech ,,Kat” Cenkar (WM&H,MALIFAUX)
    18. Rafał ,,Potemp” Potępa (HOBBIT) - koordynator MIDDLE EARTH
    19. Przemysław ,,Czarny” Pośpiech (WM&H) – koordynator FALLOUT
    20. Sebastian ,,Bober" Daszkiewicz (MTG,WFB)
    21. Piotr ,,Veetek” Witkowicki (PODBÓJ)
    22. Paweł ,,Kosmak” Kosmala (HOBBIT)
    23. Artur ,,Chomik" Rietz (WM&H,WFB) - koordynator WM&H
    24. Tomasz ,,Kamtosz” Kaim (MALIFAUX)
    25. Filip ,,Zeppelin” Sklorz (WFB)
    26. Mateusz ,,Xard" Pozimski (VETO,INFINITY)
    27. Marcin ,,Mart” Kosak (WM&H)
    28. Przemysław ,,Dodo" Rymer (WM&H)
    29. Tomasz ,,Godfryd” Rochatka (HOBBIT) - koordynator MIDDLE EARTH
    30. Tomasz ,,Kulrog" Frankowski (MTG,INFINITY,X-WING)
    31. Juraj ,,Skully" Polovic (MTG)
    32. Łukasz ,,Paulinka17” Mrowicki (WFB)
    33. Grzegorz ,,Kruk” Głowacki (X-WING, SWD)
    34. Tomasz ,,Ibram” Wrona (INFINITY,WARZONE)
    35. Sebastian ,,Skościański” Kościański (OiM)
    36. Karol ,,Karolek” Stempień (HOBBIT)
    37.Mateusz ,,Lego" Łukaszek( MTG) - koordynator MTG
    38. Maciej ,,Coach" Prussak( MTG) - koordynator MTG
    39. Marcin ,,Obi" Chałubiec (WM&H,INFINITY,X-WING)
    40. Leszek ,,XL's" Zieliński (RPG,WARZONE,VETO) – koordynator RPG
    41. Mateusz ,,Pchełek" Grela (X-WING)
    42. Patryk ,,Dżordan” Dziurzyński (SHADESPIRE)
    43. Przemysław ,,Przemosan” Czyrwik (WARZONE, WH40K)
    44. Paweł ,,Feanorek” Mach (AoS, WH40K)
    45. Leszek ,, Sokles" Sokołowski (Got) 
    46. Marek ,,Rymar" Rymarowicz (WFB)
    47. Tomasz ,,Miszta" Miszta (X-WING,VETO,WFB)
    48. Piotr ,,Świetlik" Świetlicki (X-WING,ARMADA) - koordynator X-WING i ARMADA
    49. Michał ,,Mechomikus" Cieślik (WH40K) – koordynator WH40K
    50. Łukasz ,,Nogul" Noga (WFB,X-WING)
    51. Adam ,,Quidamcorvus" Stefańczyk (WARHEIM) - koordynator WARHEIM
    52. Paweł ,, Zawisza Czarny" Popyło (WARHEIM,WFB)
    53. Maciej ,,Cebul” Cebula (WH40K)
    54. Mateusz ,,Bahior" Jaworski (WARHEIM,RPG)
    55. Marek Sobieski (MTG,WH40K,INFINITY,NETRUNNER)
    56. Łukasz ,,Captain Kocoń” Kocoń (WFB,AOS)
    57. Jakub ,,Hałwa" Hołubowski ( INFINITY,WM&H)
    58. Kacper ,,Vincentdaii" Kozak (MTG)
    59. Rafał ,,Sandman" Balawajder (ARMADA,MTG)
    60. Szymon,, Blady" Adamus (WARZONE,)
    61. Adrian ,,# Haszarin” Dominik (WH40K)
    62. Maciej ,, Seryjniak” Bożek (L5K, WFB)
    63. Michał ,,MiSiO" Ciemniewski (WARZONE, KoW) - koordynator KoW
    64. Bartosz ,,IRON" Bartkowiak (MTG)
    65. Adrian ,,Siwy" Siwy (X-WING)
    66. Filip ,,Magnus” Brzóska (WH40K)
    67. Michał ,, Słowian" Krzystoń (INFINITY,WFB,X-WING)
    68. Kamil ,,Iker" Kępski (INFINITY)
    69. Łukasz ,,Dante” Matyasik (SHADESPIRE,DB CCG)
    70. Maciej ,,Mike" Rutkowski (HOBBIT)
    71. Jarosław ,AedIlis” Dybał (SHADESPIRE) – koordynator SHADESPIRE
    72. Jakub ,, Zgłębiczart" Wikłacz (X-WING)
    73. Marek ,,Marek_W" Widera (WFB)
    74. Piotr ,,Hajko” Hajkowicz (MTG,SHADESPIRE)
    75. Michał ,,Fluffy” Węgrzyński (WFB, WM&H)
    76. Adam ,,Qc” Kuc (WFB,WH40K,WM&H)
    77. Sylwester ,,Morte” Cichoń (RPG,WM&H) – koordynator RPG
    78. Arkadiusz ,,Iluvatar” Gać (SWD, WH40K) – koordynator DRAGONBALL
    79. Mateusz ,,Pjerunek” Gmyrek (WFB,WH40K,WM&H)
    80. Tomasz ,,Grimmy” Niedziela (INFINITY, MTG)
    81. Dawid ,,Banan” Gdula (X-WING)
    82. Michał ,,Valamar” Szafarski (WH40K)
    83. Mateusz ,,Klusek” Klusek (MTG)
    84. Kamil ,,Kermit” Niecikowski (X-WING, MAILFAUX)
    85. Maciej ,,Siwy” Siwek (MTG, WARHEIM,WFB)
    86. Piotr ,,Szafa” Szafarczyk (WH40K) – koordynator WH40K
    87. Piotr ,, Rolnik” Rolnik (WH40K)
  2. Paweł ,,Findar" Kozdra (MALIFAUX,WARHEIM)
  3. Marcin ,,Młody Kocoń” Kocoń (AOS,WFB)
  4. Arkadiusz ,,Parówczak" Marszałek (WH40K)
  5. Przemysław ,,Bergus" Poppe (RPG,WM&H)
  6. Michał ,,Yonin” Prajs (SWD) – koordynator SWD
  7. Bartosz ,,Alister” Świtalski (WH40K,AOS) – koordynator KILL TEAM
  8. Marcin ,,Guardian" Opałka (WH40K,WARZONE)
  9. Łukasz ,,Quas" Gładysz (aGoT)
  10. Dorian ,,Dorek” Sowa (RPG)
  11. Jan ,,Jaśko" Prussak (WARZONE)
  12. Paweł ,,Paweł" Kasprzyk (X-WING)
  13. Piotr ,,Kiciak" Kot (WARZONE, MALIFAUX) - koordynator A SONG OF ICE AND FIRE
  14. Adam, ,,Adamelo" Sobieski (X-WING)
  15. Paweł ,,Gilotyna" Wasiewicz (MTG,INFINITY)
  16. Piotr ,,Viper" Szołtysek (MTG)
  17. Artur ,,Kasztan” Nejman (WARZONE, GoT)