Witamy Was w Centrum Gier ,,Inny Wymiar”, będącym jednocześnie siedzibą Klubu Gier Wszelakich Szybki Szpil! W celu właściwego korzystanie z tego wyjątkowego miejsca powołujemy następujący regulamin. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią. Życzymy dobrej zabawy!!!

 

1. Kilka słów wyjaśnienia…

Inny Wymiar -w pełnej nazwie Centrum Gier ,,Inny Wymiar”. Jest siedzibą Klubu Gier Wszelakich Szybki Szpil oraz miejscem do gry we wszystkie możliwe gry, centrum rozrywki i synonimem dobrej zabawy na najwyższym poziomie.Wspólnie staramy się definiować zabawę na najwyższym poziomie na Śląsku i nie tylko.

 

2. Cele istnienia Innego Wymiaru

a) siedziba ma zapewnić miejsce do gry dla wszystkich zainteresowanych spędzaniem swojego wolnego (i nie tylko ) czasu na dobrej zabawie;

b) Inny Wymiar jest miejscem spotkań ludzi o wspólnych zainteresowaniach, które mogą dzięki niemu się rozwijać poprzez poznawanie nowych gier i przede wszystkim innych ludzi;

c) co najważniejsze jako liderzy klubu Szybki Szpil  zobowiązujemy się nieustannie działać na rzecz powstawania nowych i rozwoju już istniejących środowisk graczy. Gwarantujemy również tworzenie najlepszych warunków do realizacji tych celów, dla których Innych Wymiar jest środkiem.

 

3. Godziny otwarcia Innego Wymiaru

Poniedziałek - 11-22
Wtorek -18-22
Środa - 11-22
Czwartek - 11-22
Piątek - 11-22
Sobota - 11-22
Niedziela - 11-22

Niezależnie od w/w stałych godzin otwarcia istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na wcześniejsze lub dłuższe granie. W tej kwestii( jak również każdej innej ) dzwońcie do:

Robert - 532-830-072

Marek - 692-565-612

 

4. Zasady korzystania z Innego Wymiaru

a) Wszystkie osoby przebywające na terenie Innego Wymiaru obowiązuje zasada poszanowania innych osób w nim się znajdujących. Rażące naruszenia w/w reguły będą skutkowały wyproszeniem z naszego centrum gier;
b) do dyspozycji wszystkich gości oddajemy za darmo poczęstunek w postaci herbaty, kawy wraz z cukrem, jak także wodę mineralną.
c) za drobną opłatą istnieje możliwość noclegu bardzo przyzwoitych warunkach (materace). Opłata wynosi 20 zł i obejmuje granie w dniu przyjazdu, nocleg i granie w dniu wyjazdu. Dla osoby, która wykupiła miesięczny abonament nie-klubowicza opłata wynosi 10 zł.
d) do dyspozycji gości dostępny jest parking na posesji naszego centrum gier;
e) Inny Wymiar jest Hot-Spotem. Hasło do Wi-Fi można uzyskać wewnątrz.

 

5. Przywileje przewidziane dla Klubowiczów Klubu Gier Wszelakich Szybki Szpil
Klubowicz jest w Innym Wymiarze osoba o szczególnym statusie. W związku z tym przewidujemy dla Was następujące udogodnienia:
- darmowe granie( dotyczy to tzw. ,,luźnego grania” , turnieje rządzą się swoimi prawami);
- darmowe noclegi(mamy na myśli, że istnieje dla Was możliwość przenocowania, a nie stałego zamieszkania);
- szeroko pojęte wsparcie organizatorskie.